prakas

बाढीपहिरो पीडितका लागि तत्काल राहत र क्षतीपुर्तिको व्यवस्था गर्न माग !

कोपिला कंडेल, बागलुङ २०७३ साउन १६ । बागलुङ क्षेत्र नम्वर २ का सांसद प्रकाश शर्मा पौडेलले बर्षा र बाढी पहिरोका कारण क्षेती पुगेका घर परिवारलाई तत्काल राहत र क्षेतीपुर्तिकोको व्यवस्था गर्न माग गरेका छन् । व्यवस्थापिका संसद अन्र्तगत बिकास समितिको आजको बैठकमा बोल्दै उनले पश्चिम बागलुङको अधिकारीचौर , बोङ्गादोभान– भीमगिठेमा बूर्तिवाङ, दर्लिङ्गमा– रायडाँडा –कुश्मिशेरा– ग्वालीचौर राजकुत रांखानी धुल्लुबास्कोट, मालिका, बानपा लगायतका बाढी पहिरो पीडितलाई तत्काल राहत र क्षेतिपुर्तिको व्यवस्थ ागर्न सरकार संग आग्रह गरेका हुन् ।

व्यवस्थापिका संसद अन्र्तगतको बिकास समिति सदस्य समेत रहेका सांसद पौडेलले बाढी र बर्षाका कारण मृत्यु भएका परिवार प्रति समबेदना प्रकट गर्दै पीडित एबं बिस्थापित परिवारलाई राहत र उद्धारको व्यवस्था गर्न माग गरे । उनले बाढी पहिरोका कारण अबरुद्ध सडक खण्ड खुलाउनका लागि समेत आफ्नो तर्फबाट पहल भैरहेको जानकारी दिँदै मृतक परिवारका लागि ४० हजार र बिस्थापितका लागि १० हजार मात्र सरकारले राहत रकमको व्यवस्था गरेको भन्दै यो रकमलाई अझै बढाउन सरकार संग माग गरेको जानकारी सांसद बिकास समितले दिएको छ ।

Leave a Reply