rising

बुर्तिवाङ राईजिङ युवा क्लबको निर्वाचन आज, अध्यक्षमा लोप्चन र भण्डारी भीड्दै !

rising clubबिमल खड्का, बुर्तिवाङ २०७३ साउन १६ । बुर्तिवाङमा क्रियाशील बुर्तिवाङ राईजिङ युवा क्लबको १४ औ वार्षिकोत्सव एवं आठौँ अधिवेशनको शनिवार स्थानीय समाजसेवी तुलसीराम अर्यालले उद्घाटन गरेका छन् । यस अधिवेशनले क्लबको नयाँ कार्यसमितिको चयन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । आईतबार विहान ११ बजेदेखी सुरु हुने बन्द सत्रमा नयाँ कार्यसमितिको निर्वाचन हुन बताईएको छ ।
z
नयाँ कार्यकालका लागि अध्यक्ष पदमा निवर्तमान अध्यक्ष अमर लोप्चन र बिनोद भण्डारीवीच प्रतिष्पर्धा हुने भएको छ । सो पदका अन्य दुई उम्मेदवार नबीन गुरुङ र मदन गौचनले उम्मेदवारी फिर्ता लिएपछी लोप्चन र भण्डारीवीच सिधा प्रतिष्पर्धा हुने भएको हो ।

क्लबले प्रत्यक विजया दशमीमा पूर्णिमा मेलाको आयोजना गर्दै आएको छ । मेलामा पुरुष, महिला भलिबल लगायत विभिन्न खेलकूद प्रतियोगिता तथा मनोरन्जनात्मक कार्यक्रमहरुको आयोजना गर्दै आएको छ । क्लबले विभिन्न रचनात्मक कार्यहरु पनि गर्दै आएको छ ।

One thought on “बुर्तिवाङ राईजिङ युवा क्लबको निर्वाचन आज, अध्यक्षमा लोप्चन र भण्डारी भीड्दै !”

Leave a Reply