dga

नवनिर्वाचित समिति उपसमितिलाई सहकारी शिक्षा तालिम !

सुमन जि.सी. बागलुङ, २०७३ असोज १४ । सिवाईसी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. बागलुङको आयोजनामा संस्थाको सातौ वार्षिक साधारण सभावाट निर्वाचीत सञ्चालक समिति, लेखा समिति, सेवाकेन्द्र सञ्चालन तथा व्यवस्थापन उपसमिति र कर्मचारीहरुका लागि होटल पिस प्यालेस बागलुङ बजारमा २ दिने सहकारी शिक्षा तालिम तथा अन्तरक्रियात्मक गोष्ठि बिहिवारदेखि सुरुवात भएको छ ।

तालिम कार्यक्रमको उद्घाटन सत्रमा संस्थाका अध्यक्ष चण्डिप्रसाद शर्मा पौडेलले संस्थाको नवनिर्वाचीत समिति उपसमितिमा ८० प्रतिशत भन्दा वढि नयाँ व्यक्तिहरु रहेकाले सिवाईसी के हो ? सिवाईसीको परिकल्पना ध्येय, लक्ष्य, उद्देश्य भावि रणनीति, संस्थाले प्रदान गर्दै आइरहेका सेवासुविधा, ऐक्सेस के हो ?, समिति उपसमितिको संस्थाप्रतीको दायीत्व तथा काम कर्तव्य र अधिकार लगाएतका विषयहरुमा साझा बुझाईको विकास गर्नका लागि यो तालिम तथा अन्तरक्रियाको आयोजना गरेको बताए । पौडेलले यो २ दिने तालिम पश्चात नेफ्स्कुनसंगको सहकार्यमा नवनिर्वाचीत समिति उपसमितिको क्षमता अभिवृद्धिका लागि झापाको कन्काई नदीको तीरमा ५ दिने अन्तराष्ट्रिय स्तरको ऋग्म्ऋऋ तालिम सञ्चालन गर्ने बताए ।

संस्थाका उपाध्यक्ष गितादेवी रेग्मीको स्वागत प्रवन्धक नवराज शर्माको सञ्चालनमा सुरुवात भएको तालिम कार्यक्रमको सहजिकरण नेफ्स्कुनका वरिष्ठ कार्यक्रम अधिकृत दुर्गा ढकालको गर्ने सिवाईसी साकोसले जानकारी दिएको छ ।

Leave a Reply