Untitled

सिवाईसीव्दारा स्व. डिल्लीराम गौतम प्रति श्रदाञ्जली व्यक्त !

सुमन जि.सी, बागलुङ २०७३ असोज १४ । चारतारे युवा क्लव नेपाल र सिवाईसी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. बागलुङले संस्थाका सदस्य श्री ऋषिराम गौतम तथा संस्थाका सुभचिन्तक टिका गौतम, सुवास गौतम र प्रेमप्रसाद गौतमका पुज्यानी पिता एवं सदस्य सरिता गौतमका पुज्यनीय शसुरा लेखानी गाविस वडा नं. १ नीवासी समाजसेवी, शिक्षाप्रेमी क्रियाशिल व्यक्तित्व स्व. डिल्लीराम गौतमको ७७ वर्षको उमेरमा मिति २०७३ असोज ८ गते शनिवारका दिन भएको निधनप्रती दुःख र समवेदना व्यक्त गरेको छ ।

संस्थाका अध्यक्ष चण्डिप्रसाद शर्मा पौडेल नेतृत्वको टोलीले छैठौ दिनको पुण्य तिथीको अवसरमा स्वर्गिय गौतमको घरमै पुगेर शोक सन्तप्त परिवारप्रति समवेदना व्यक्त गर्दै संस्थाको नियमानुसार अध्र्वदैहीक कर्मका लागि रु. १० हजार गौतम परिवारलाई उपलव्ध गराएको छ । सो अवसरमा बोल्दै अध्यक्ष पौडेलले स्व. गौतमलाई गुमाउनु पर्दा सिवाईसी मर्माहित भएको र संस्थालाई अपुरणिय क्षती पुगेको बताउनुका साथै परिवारजनलाई स्व. गौतमले गरेका कार्यहरुलाई अनुसरण गर्दै अगाडि वढ्न र धैर्य गर्नका लागि आग्रह गरे ।
साथै सोही अवसरमा जिल्ला बचत तथा ऋण सहकारी संघ लि. बागलुङले पनि संघका सचिव ऋषिराम गौतमका पुज्यनीय पिता स्व. गौतमको निधनप्रती दुःख र समवेदना व्यक्त गरेको छ ।

Leave a Reply