bal sarathi

अस्मिता सुमार्गी बाल सारथीको अध्यक्षमा निर्वाचित !

काठमाडौँ २०७३ असोज १३ । बाल सारथिको सप्पन्न निर्वाचनमा समाजसेवी अस्मिता सुमार्गी निर्विरोध निर्वाचित भएकी छिन् भने उपाध्यक्षमा कमला ओली, महासचिवमा भावना ढुङ्गेल, सचिवमा रेखा बस्ताकोटी र कोषाध्यक्षमा दीपा प्याकुरेल निर्वाचित भएका छन् । यसैगरी सदस्यहरुमा क्रमशः रमा उप्रेती र दक्षा अर्याल निर्वाचित भएको कुरा निर्वाचन अधिकृत राधेश्याम लेकालीले सम्प्रेषण गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।

सस्थाको १० औ साधारणसभाले दुई बर्षको लागि निर्वाचित गरेको नव कार्यसमितिका अध्यक्ष सुमार्गीले सबै सदस्यहरुलाइ धन्यवाद ज्ञापन गर्दै सस्थाको उन्नयन र विकासको लागि विभिन्न रचनात्मक योजनाहरु गर्ने बताईन् । यस अघि पुर्व अध्यक्ष माला खरेलले सस्थाको गतिविधि र कार्ययोजनाबारे र कोषाध्यक्ष रमा उप्रेतीले आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गरेकी थिईन् ।

साधारणसभाले वरिष्ठ समाजसेवी एव उद्योगपति अजेय सुमार्गी र पुर्व अध्यक्ष माला खरेललाइ सस्थाको सरक्षकमा मनोनयनसमेत गरेको छ । सरक्षक माला खरेल बालसारथी एकेडमीका अध्यक्ष पनि हुन् ।

कार्यक्रममा अध्यक्ष अस्मिता सुमार्गी, उपाध्यक्ष कमला ओली, पुर्व अध्यक्ष माला खरेल, सल्लाहकारहरु नवराज लामिछाने र राजन घिमिरे, निर्वाचन
अधिकृत राधेश्याम लेकालीलगायतले मन्तब्य राखेका थिए।

बाल सारथिले ७५ जना सडकका बालबालिकालाई पढ्ने ब्यवस्था, बागमती सफाइ अभियानमा निरन्तर योगदान गर्दै अन्य विभिन्न सामाजिक दायित्व वहन गर्दै
आएको छ । यो सस्थाले पशुपति क्षेत्रलाई सडक बालबालिका मुक्त क्षेत्र बनाउने अभियानमा समेत जुटेको छ ।

Leave a Reply